Tarih : 30 Mart 2021 Salı

 

BAŞKAN POYRAZDAN İŞ VE SANAT EĞİTİM MERKEZLERİ’NE ZİYARET

Çekmeköy Belediyesi’nin eğitim projeleri kapsamında başlattığı ve vatandaşlardan yoğun ilgi alan ÇEKİM (Çekmeköy İş ve Sanat Merkezi) ’de dersler devam ediyor.

 

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz Çekmeköy İş ve Sanat Eğitim Merkezleri’ni ziyaret etti. Eğitmenler ve eğitim alan kursiyerlerle sohbet eden Başkan Poyraz,   “Proje başlangıcından bugüne kadar 14 farklı gruba 10 branşta eğitimlerimiz devam ediyor.  Kurslarımızın ilk yılında yüzlerce vatandaşımız eğitimlere katıldı. Pandemi nedeniyle eğitimlere bir grupta en fazla 15 kişi katılabiliyor. Kayıtları devam eden kurslarımıza ilçemizde ikamet eden herkes başvurabilir. Başvuru için Seri Nokta birimlerimizi ziyaret edebilirsiniz” dedi.

Yunus Emre Bilgi Evi, Hamidiye Kültür Merkezi, Adnan Menderes Gençlik Ve Kültür Merkezi, Turgut Özal Kültür Merkezi, Sultançiftliği Ek Hizmet Binası, Ömerli Bilgi Evi’nde devam eden kurslarda  Hasta Ve Yaşlı Bakım Hizmetleri , İngilizce (A1), Bağlama , Diksiyon ,Dekoratif Ahşap Süsleme, Türk İşaret Dili , Bilgisayar İleri Modülleri , Çocuk Gelişimi(0-72 Ay) ve Giyim (Kadın Giysileri Dikimi) eğitimleri veriliyor.

 

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi : 30 Mart 2021 Salı

Lütfen telefonunuzu dik konuma getirin.