Tarih : 24 Nisan 2022 Pazar

ÇEKMEKÖY’DE 23 NİSAN COŞKUSU CADDE VE SOKAKLARA TAŞINDI

Çekmeköylü çocuklar, palyaço, maskot ve müzik eşliğinde doyasıya eğlendi

 

Çekmeköy’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusu sokaklara taşındı. Belediye ekipleri, sokaklarda, cadelerde, parklarda, çocuklara palyaço, maskot ve müzik eşliğinde 10 bin tane balon ve şeker dağıttı.

Çekmeköy Belediyesi tarafından düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri renkli ve eğlenceli görüntülere sahne oldu. Belediyeye ait araçlarla tüm mahalle, cadde ve sokaklarda gün boyunca araçlarda çalınan 23 Nisan şarkıları eşliğinde çocuklara 10 bin  balon ve şeker hediye etti. Araçlarda çalınan şarkılara eşlik eden çocuklar balonlarını sallayıp palyaço ve maskotlarla fotoğraf çektirip büyük sevinç yaşadı. Etkinlikte miniklerin aileleri de hediye dağıtımını coşku ve heyecanla izledi. 23 Nisan coşkusuna yakışır şarkılar ve marşlar eşliğinde keyifli vakit geçiren çocuklar hep bir ağızdan “Yaşasın 23 Nisan” diyerek güzel görüntüler oluşturdu.

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz “ Bugün İlçemizde ana caddeler ve parklarda çocuklarımızla buluştuk. Bayram coşkularına ortak olduk. Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin kuruluşunun 102. yıl dönümde bu cennet vatanı bizlere yurt kılan Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, aziz şehitlerimizi ve ebediyete intikal etmiş gazilerimizi rahmetle minnetle anıyorum. Tüm vatandaşlarımızın ve çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.” dedi.

Güncelleme Tarihi : 24 Nisan 2022 Pazar

Lütfen telefonunuzu dik konuma getirin.