Tarih : 19 Ocak 2022 Çarşamba

ÇEKMEKÖYLÜLER KESİŞME- İYİ Kİ VARSIN EREN FİLMİNDE BULUŞTU

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’ın Twitter üzerinden yaptığı etkinliğe katılan yüzlerce  Çekmeköylü sinema filminde buluştu

Mesaisinin büyük bir bölümünü mahalle, esnaf ve ev ziyaretlerinde vatandaşlarla buluşarak geçiren Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz; sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı etkinlikle Çekmeköylüleri “Kesişme İyi Ki Varsın Eren “ filminde ağırladı.  Bir sosyal sorumluluk projesine de dönüşen etkinlikte, Çekmeköylülerin dijital kütüphane uygulamasını indirip kitaplıklarına eklediği kitapları sosyal medya hesaplarından paylaşmasını isteyen Başkan Poyraz, etkinliğe katılanları sinema filminde ağırladı.

Yaptığımız etkinlikle gelenek ve geleceği buluşturduk diyen Başkan Poyraz “ Aslında gençlerimizi hem kitap okumaya yönlendirmek hem de sinemayla buluşturmak için bizim için güzel bir fırsattı. Dijital Kütüphanemizi indirip okuduğu kitapları bizimle paylaşan gençlerimizle, hemşehrilerimizle sinema salonunda buluştuk. Hayatları şehadet mertebesinde kesişen iki kahramanın filminde, bizlerde kitaplar ve sinemanın büyülü dünyasını kesiştirdik. Bizlere eşlik eden herkesin duygu yüklü bir gece geçirdiğine şahit olduk. Kahramanlarımızı rahmet ve minnetle anıyorum, “dedi.

 

İsme özel bastırılan hatıra biletlerini belediye personelinden teslim alan vatandaşlara mısır ikramı da yapıldı.

 

Güncelleme Tarihi : 19 Ocak 2022 Çarşamba

Lütfen telefonunuzu dik konuma getirin.