Çekmeköy Belediyesi Seri Nokta

BAŞKAN ÇERKEZ PERSONELLE BAYRAMLAŞTI

14 Haziran 2024, Cuma

Çekmeköy Belediye Başkanı Orhan Çerkez Kurban Bayramı öncesinde personelle bayramlaştı. Buluşmada önemli mesajlar veren Başkan Çerkez “mutlulukla şunu ifade etmeliyim ki bu daha başlangıç” dedi.

Çekmeköy Belediye Başkanı Orhan Çerkez, Kurban Bayramı Tatili öncesinde belediye personeli ile buluşup bayramlaştı. Belediye personeline iyi bayramlar dileyen Başkan Çerkez; “Tatile gidecekler yola trafik kurallarına uyup dikkatli olsunlar. Nöbette olacak arkadaşlarımız da halkımızdan gelen tüm taleplere samimiyetle cevap verip sorunları çözsünler”  dedi.

BU DAHA BAŞLANGIÇ

Değerli çalışma arkadaşlarım 31 Mart’ta komşularımın büyük desteğiyle Çekmeköy’de yeni bir dönemin başlangıcına hep birlikte tanıklık ettik. Güler yüzümüz, Halkın Belediyesi anlayışımızla 300 bin nüfuslu güzel ilçemizin her mahallesine, sokağına birlikte hizmet ediyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu güne, emek ve alın terinizin karşılığını alabilmeniz için gayret ediyoruz. Bu kapsamda ilk adımımızı attık. Mayıs ayında 1241 şirket personeli statüsünde bulunan çalışma arkadaşımıza toplamda 44 milyon 764 bin Türk Lirası promosyon ödenmesini sağladık. Her bir arkadaşımın hesabına 36 bin 100 Türk Lirası ödemesi dün itibariyle yatırıldı. Bunun yanı sıra yine bugün 325 memur ve sözleşmeli çalışma arkadaşımıza bayram ikramiyesi olarak 12 bin TL ‘de yatırdık. Akşam da maaşlar yatırılacak. Sosyal Denge Tazminatı ve yeni sosyal haklar içinde çalışmalarımıza devam ediyoruz.  Ayrıca, bayram öncesi tüm personelimizin maaşları da hesaplara yatırıldı. Türkiye’nin bu ekonomik şartlarında özellikle 1241 personelimizin promosyonun yatması küçük te olsa nefes alabilmenizi sağlayacak. Sevgili arkadaşlar, mutlulukla şunu ifade etmeliyim ki bu daha başlangıç. Gelecek güzel günler sizlerin olacak. Çekmeköy’de hedefimiz hiçbir çocuğumuzun yatağa aç girmemesi” dedi.

 SÜRPRİZ BABALAR GÜNÜ KUTLAMASI

Başkan Çerkez’in konuşmasının ardından personeller adına söz alan Fadime Alver ve Çiğdem Yücesoy Başkan Çerkez’e çiçek takdim ederken;“ Saygıdeğer başkanım, samimiyetiniz karşınızdaki insana kim olursa olsun ayırt etmeksizin kalbinizi kapınızı açtığınız ve güven verdiğiniz, sadece bizim değil tüm Çekmeköy’ün Çerkez Başkanı olduğunuz için kendim ve arkadaşlarımız adına çok teşekkür ediyoruz. Babalar gününüz ve bayramını kutu olsun” dediler.

Genel ile ilgili diğer haberler
#NeGüzelsinÇekmeköy

Mobil Uygulamalarımız

Çekmeköy Belediyesi Android Uygulaması Çekmeköy Belediyesi IOS Uygulaması