Çekmeköy Belediyesi Seri Nokta

BAŞKAN ÇERKEZ VE ÇEKMEKÖY BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ ATAMIZIN HUZURUNDA

6 Nisan 2024, Cumartesi

Ankara'da Anıtkabir'i ziyaret eden Çekmeköy Belediye Başkanı Orha Çerkez; "Her şeyimizi borçlu olduğumuz Önderimiz Atatürk’ün  huzuruna Çekmeköylü  komşularımızın desteğiyle başkan olarak çıkmam benim için büyük bir mutluluk " dedi.

31 Mart  Yerel Seçimlerinden büyük bir başarıyla çıkan Çekmeköy Belediye Başkanı Orhan Çerkez; İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı  Ekrem İmamoğlu, İstanbul'da seçimlerden zaferle cikan  ilçe belediye başkanları, belediye meclis üyeleriyle birlikte Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebedi istirahatgahı Anıtkabir’i ziyaret ettiler.

Anıtkabir'de;  Aslanlı Yol'dan yürüyerek Atatürk'ün mozolesine ulaşan heyet,  mozoleye çelenk bırakılması ve saygı duruşunda bulunulmasıyla ziyaretlerine devam ettiler.

Ben ve Meclis Üyesi Arkadaşlarım Sizlerin Güvenini Boşa Çıkarmayacağız

Ankara'da Anıtkabir'den Çekmeköylülere  seslenen Başkan Çerkez; "Mustafa Kemal Atatürk’ün büyük mücadeleler vererek kurduğu Türkiye Cumhuriyeti’nde demokrasinin gereklerinden birisi de halkın önüne sandık gelmesidir. 31 Mart’ta yapılan yerel seçimlerde Çekmeköylü komşularım beni Çekmeköy Belediye Başkanlığı’na seçti.  Ben ve meclis üyesi arkadaşlarım sizlerin güvenlerini boşa çıkarmayacağız. Görevi devr aldıktan sonra İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu’yla birlikte Mustafa Kemal Atatürk’ün manevi huzuruna geldik. Her şeyimizi borçlu olduğumuz Önderimiz Atatürk’ün  huzuruna Cekmeköy'lü komşularımın desteği ile başkan olarak çıkmam benim için büyük mutluluk. Yaşadığımız her şeyi borçlu olduğumuz Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygı ve minnetle anıyorum… " dedi.

 

Genel ile ilgili diğer haberler
#NeGüzelsinÇekmeköy

Mobil Uygulamalarımız

Çekmeköy Belediyesi Android Uygulaması Çekmeköy Belediyesi IOS Uygulaması