Çekmeköy Belediyesi Seri Nokta

BAŞKAN POYRAZ GENÇLERLE BULUŞTU

31 Mart 2023, Cuma

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, Çekmeköy Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi’nin düzenlediği “Genç Mikrofon” programında gençlerle buluştu.

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, “Genç Mikrofon” programı çerçevesinde bu hafta Taşdelen 100. Yıl Kütüphanesi’nde Güç Kardeşler Anadolu Lisesi 12. sınıf öğrencileri ile bir araya geldi. Çekmeköy’e yapılan yatırımlar, yapılması planlanan projeler ve mevcut durum hakkında öğrencileri bilgilendiren Başkan Poyraz, gençlerden gelen soruları da tek tek not alarak cevapladı.

 

Gençlere müjde de veren Başkan Poyraz, Çekmeköy’de ikamet eden ve kazandığı üniversiteye kayıt yaptıran tüm öğrencilere geçen yıl verilen 1000 TL’lik desteğin bu yıl 4 Bin TL’ye çıkarıldığını söyledi.  Programa katılan gençlere ayrıca 2 GB internette hediye edildi.

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, Alemdağ Parkı, Mimar Sinan Spor Tesisleri, Çamlık Millet Bahçesi, okullara yapılan spor malzemesi yardımları, sokak hayvanları için yapılan çalışmalar ve ulaşım gibi konularda öğrencilerin sorduğu soruları cevapladı.

Genel ile ilgili diğer haberler