Çekmeköy Belediyesi Seri Nokta

OKULLARA TEMİZLİK SETİ DESTEĞİ

26 Eylül 2023, Salı

Çekmeköy Belediyesi, ilçe genelindeki tüm devlet okullarında her yıl yaptığı temizlik malzemesini desteğini bu yılda sürdürüyor.

Yeni eğitim öğretim dönemi öncesi okullarda bakım, onarım ve tadilat işlerini tamamlayan Çekmeköy Belediyesi, Çekmeköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile koordineli olarak öğrencilerin daha iyi koşullarda eğitim görmesi amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Bu Kapsamda öğrencilerin daha sağlıklı bir ortamda eğitim almasını destekleyen Çekmeköy Belediyesi, ilçedeki 53 devlet okulunda her yıl olduğu gibi bu yılda da temizlik malzemesi desteğinde bulundu.

Okullara teslim edilen temizlik malzemesi setleri içerisinde; Sıvı El Sabunu, Çamaşır Suyu, Sıvı Arap Sabunu, Yüzey Temizlik Maddesi, Sıvı Bulaşık Deterjanı, Cam Temizleme Maddesi, Banyo Temizleme Maddesi ve Sıvı Ovma Maddesi yer alıyor.

Eğitim alanında öğrencilerimiz için ne gerekiyorsa yaptıklarını belirten Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, “ Eğitim alanında ilçemizdeki devlet okullarımızın ihtiyaçlarının karşılanması için yanlarında olmaya devam ediyoruz. Evlatlarımızın sağlıklı bir ortamda eğitim görmeleri için okullarımıza içerisinde çeşitli temizlik malzemelerinin bulunduğu setleri teslim ettik. Her gerçekleştirdiğimiz bu hizmetimizi bu senede sürdürüyoruz. Sağlıklı bireyler sağlıklı toplumların yapı taşlarıdır. Evlatlarımızın en iyi şekilde eğitimlerini almaları için elimizden gelen yardımları yapmayı sürdüreceğiz” dedi.

Eğitim ile ilgili diğer haberler