Çekmeköy Belediyesi Seri Nokta

TOGG ÇEKMEKÖY SOKAKLARINDA

9 Mayıs 2023, Salı

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz yerli ve milli otomobil TOGG ile Çekmeköy'ün sokak ve caddelerinde turladı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği TOGG T10X daha sonra Şehit Arif Kalafat Parkı ve Taşdelen Meydanı'nda sergilendi.

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, Türkiye’nin yerli ve milli otomobili TOGG ile Çekmeköy'ün sokak ve caddelerinde turlayarak deneyimledi. Çekmeköylü vatandaşlar Başkan Poyraz’ı sık sık durdurarak araca ilgi gösterdi. Vatandaşlardan yoğun ilgi gören otomobil daha sonra Şehit Arif Kalafat Parkı ve Taşdelen Meydanı’nda sergilendi. Yerli ve milli otomobili ilgi ve övgüyle karşılayan Çekmeköylü vatandaşlar TOGG T10X’i hem inceledi hem de bol bol fotoğraf çektirme imkanı buldu.

 

Yerli ve milli otomobil TOGG ile sürüş gerçekleştiren Başkan Poyraz, “Bu gurur hepimizin. 60 yılık hayalimizin gerçekleşmesine vesile olan başta sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Herkesin deneyimlemesi gereken müthiş bir teknoloji. Yol tutuşu ve yola hakimiyeti ile konforlu bir sürüş keyfi sunuyor. İçerisinde ki yazılım ve teknolojik donanımlar ile de yeni nesil bir otomobil içerisinde olduğunuzu hissediyorsunuz. Ülkemize ve vatandaşlarımıza hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum,” dedi.

Genel ile ilgili diğer haberler