Çekmeköy Belediyesi Seri Nokta
 • LİNA’NIN HAYALİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜ

  Halkın Buluşmaları kapsamında Taşdelen Mahalle sakinleri ile buluşan Başkan Çerkez, buluşmada kendisinden voleybol sahası isteyen minik Lina’nın voleybol sahası isteğini hayat geçirdi. Lina ve arkadaşları voleybol sahasında oyun oynamaya başladı.

  Detaylı Bilgi
  18 Temmuz 2024, Perşembe
 • ÇEKMEKÖY’DE “BAĞIMLILIKLA MÜCADELE SEMİNERİ”

  Yıl içerisinde ilçedeki vatandaşları çeşitli eğitim programları ile buluşturan Çekmeköy Belediyesi, “Bağımlılık ile Mücadele Semineri” düzenledi.

  Detaylı Bilgi
  17 Temmuz 2024, Çarşamba
 • KALDIRIM İŞGALİNE ZABITA DENETİMİ

  Çekmeköy Belediyesi Zabıta ekipleri, ilçe genelinde yayaların kullanımı için ayrılan kaldırımların iş yerleri tarafından işgal edilmesini önlemek amacıyla denetim faaliyetlerini sürdürüyor.

  Detaylı Bilgi
  17 Temmuz 2024, Çarşamba
 • 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ÇEKMEKÖY’DE ANILDI

  15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ anma programı ülkenin dört bir yanında olduğu gibi Çekmeköy’de de düzenlenen bir dizi etkinlik ile gerçekleştirildi.

  Detaylı Bilgi
  15 Temmuz 2024, Pazartesi
 • YUVAMIZ ÇEKMEKÖY GÜNDÜZ BAKIMEVİ’NDE KURA HEYECANI

  Çekmeköy’ün ilk kreşi olan Yuvam Çekmeköy Zübeyde Hanım Gündüz Bakımevi’nin geçtiğimiz hafta başlayan ön kayıtları sonrası, kreşe yerleştirilecek öğrenciler noter huzurunda yapılan kura ile belirlendi.

  Detaylı Bilgi
  11 Temmuz 2024, Perşembe
 • YAZ SPOR OKULLARINA GÖRKEMLİ AÇILIŞ

  Çekmeköy Belediyesi’nin çeşitli spor dallarında 2 bin öğrenciye hizmet vereceği yaz spor okullarının açılış töreni Av. Sıddık Eraslan Spor ve Sosyal Tesisleri’nde öğrenciler ve ailelerinin yoğun katılımıyla gerçekleşti.

  Detaylı Bilgi
  11 Temmuz 2024, Perşembe
 • ÇEKUT ARAMA KURTARMA EĞİTİMLERİNE DEVAM EDİYOR

  Çekmeköy Arama Kurtarma (ÇEKUT), AFAD iş birliğiyle farklı meslek gruplarından gönüllü katılımcılara yönelik bir eğitim programı düzenledi. 

  Detaylı Bilgi
  11 Temmuz 2024, Perşembe
 • BAŞKAN İMAMOĞLU, ÇEKMEKÖY’DEKİ İBB PROJELERİ YERİNDE İNCELEDİ

  İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Çekmeköy’deki hizmet ve projeleri yerinde incelemek için Çekmeköy Belediye Başkanı Orhan Çerkez ile birlikte ilçe turu yaptı. Ziyarette bürokratları tarafından bilgilendirilen İmamoğlu, Nişantepe Çocuk Sanat Merkezi, Taşdelen kreş inşaatı ve Muhsin Yazıcıoğlu Mesire Alanı’nda incelemelerde bulundu.  İSKİ’nin Yaşam Vadisi ile yeni yeşil alanlar kazandırdığını belirten İmamoğlu, “Her ilçede her önemli konuya dokunan, değinen; altyapıdan üstyapıya, eğitimden sağlığa, kültür sanata şimdi geldiğimiz yeşil alana varıncaya kadar yoğun şantiyelerimiz var” dedi.

  Detaylı Bilgi
  10 Temmuz 2024, Çarşamba
#NeGüzelsinÇekmeköy

Mobil Uygulamalarımız

Çekmeköy Belediyesi Android Uygulaması Çekmeköy Belediyesi IOS Uygulaması