Tarih : 2 Ekim 2020 Cuma

HACI NECATi AĞIRMAN CAMİ DUALARLA AÇILDI

Çekmeköy Belediyesi öncülüğünde  hayırsever iş adamı  Necati Ağırman'ın yaptırdığı Çatalmeşe Hacı Necati Ağırman Cami Cuma Namazı öncesinde açıldı.

 

Hacı Necati Ağırman Cami’nin Kur'an tilaveti ve dualarla yapılan açılış törenine;   Çekmeköy Kaymakamı Adem Arslan, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, Çekmeköy İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Demir, Çekmeköy Müftüsü Vehbi Akşit, hayırsever iş adamı Necati Ağırman ve vatandaşlar katıldı. Çatalmeşe Mahallesi’nde inşa edilen camide 2500 kişi aynı anda ibadet edebilecek. Çift minare ve çift şerefeli inşa edilen caminin zemin katı 610 metre kare olarak  yapıldı.

 

 

Başkan Ahmet Poyraz "   Rabbim bu ülkeye bu millete hayırlar yapacak insanların sayısını artırsın inşallah.  Hayırseverimiz Necati abimizden Allah razı olsun kendisine teşekkür ediyorum. Camimiz mahallemize ve Çekmeköy’ümüze hayırlı uğurlu olsun," dedi.

 

 

Programda selamlama konuşması yapan Hacı Necati Ağırman " Camimiz alemi islama hayırlı olsun. Bana bu duygu ve hayrı yaşatan Allahıma hamdolsun. Camimizin açılışında maddi manevi destekte bulunan herkese teşekkür ediyorum. " dedi.

 

Programda Çekmeköy Kaymakamı Adem Arslan ve Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, hayırsever iş adamı Necati Ağırman’a teşekkür plaketi takdim etti.

 

Güncelleme Tarihi : 2 Ekim 2020 Cuma

Lütfen telefonunuzu dik konuma getirin.