Tarih : 17 Ağustos 2020 Pazartesi

KIBRIS CADDESİ’NDE BAKIM GÜNÜ

Çekmeköy Belediyesi ekipleri, Kıbrıs Caddesi’nde başlattıkları çalışmayla; caddenin bakım, onarım, tadilat ve temizlik işlerini yaptı.

Çekmeköy Belediyesi’nin farklı birimlerinden oluşan ekipler güçlerini birleştirerek, sabahın erken saatlerinde Taşdelen Kıbrıs Caddesi’nde bakım onarım çalışmalarına başladı. Her gün binlerce Çekmeköylü’nün kullandığı yürüyüş parkurunu da içinde bulunduran caddede, hummalı bir çalışma yapıldı. Çalışmalar kapsamında; ağaçların kuruyan dalları budandı, kaldırım ve asfaltta onarım yapıldı. Son olarak yürüyüş yolunu boyayan ekipler, cadde üzerindeki çöp bidonlarının da temizliğini yaptı.

 

 

 

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, ”Tatil dönemleri, alt yapı çalışmalarımızı rahatça yapabildiğimiz bir zaman dilimi; bu nedenle sokakta çalışan mesai arkadaşlarım, her yıl olduğu gibi bu yıl da, yaz aylarını çok yoğun geçiriyor. Cadde ve sokaklarımızda hummalı bir çalışma var. Faaliyetlerimizin sonbaharda da devam etmesini planlıyoruz. Sıcak günlerde emek veren tüm mesai arkadaşlarıma tekrar teşekkür ediyorum, “dedi.  

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi : 17 Ağustos 2020 Pazartesi

Lütfen telefonunuzu dik konuma getirin.