Çekmeköy Belediyesi Seri Nokta

Yapı, inşa alanının tam ortasından iki ayrı parsele bölünmüş olması sebebiyle A ve B blok olarak iki parçaya bölünmüştür.

Çekmeköy Devlet Hastanesi Projesi

Proje Konuları
Proje Etiketleri
Proje Hedef Kitle

Çekmeköy Devlet Hastanesi Projesi

Arsa: 14.391,92 M²   Proje Oturum Alanı: 5.647,11 m²

Toplam İnşaat Alanı: 48.896,92 m²

Yapı, inşa alanının tam ortasından iki ayrı parsele bölünmüş olması sebebiyle A ve B blok olarak iki parçaya bölünmüştür. Bu alanda projelendirilen Hastane Kompleksi, her iki blok içinde (A ve B blok) 3 bodrum kat, bir zemin kat ,bir tesisat katı ve 7 normal kat olarak planlanmıştır.

3.Bodrum Kat kapalı otopark, 8 tane merdiven çekirdeği, 10 adet asansör(Dört adeti medikal asansör olmak üzere) bulunmaktadır.

2.Bodrum Kat otopark, personel giyinme, depolar, arşiv, teknik mahaller, sığınak, atık depolama üniteleri, su depoları, 9 tane merdiven çekirdeği, 10 adet asansör(Dört adeti medikal asansör olmak üzere) bulunmaktadır.

1.BODRUM KAT: Bu katta; laboratuar, radyoloji, çamaşırhane, sterilizasyon, endoskopi ünitesi, kan alma ve numune alma, morg, depolar ve mal kabul, 9 tane merdiven çekirdeği, 14 adet asansör(Dört adeti medikal asansör olmak üzere) bulunmaktadır.

ZEMİN KAT :Bu katta; acil, kafeterya, diyaliz ünitesi ve ticari alanlar, 9 tane merdiven çekirdeği, 14 adet asansör(Dört adeti medikal asansör olmak üzere) bulunmaktadır.

1. NORMAL KAT: Bu katta; yoğun bakım ünitesi, yönetim, sağlık kurulu, poliklinikler ve 9 tane merdiven çekirdeği, 14 adet asansör(Dört adeti medikal asansör olmak üzere) bulunmaktadır.

2. NORMAL KAT : Bu katta; ameliyathane(7 adet ameliyathene), doğumhane(4 sdl, 3 yataklı doğum ve müdahale odası, 4 yataklı anne oteli), yenidoğan ünitesi(8 yatak), 9 adet küvöz poliklinikler ve 9 tane merdiven çekirdeği, 14 adet asansör(Dört adeti medikal asansör olmak üzere) bulunmaktadır.

TESİSAT KATI: Bu katta; teknik hacimler bulunmaktadır.

3. NORMAL KAT : Bu katta; poliklinik ve yatak servisler(1 suit oda, 1 refakatçi odası, 12 tek kişilik oda, 12 çift kişilk oda) ve 6 tane merdiven çekirdeği, 11 adet asansör(Üç adeti medikal asansör olmak üzere) bulunmaktadır.

4. NORMAL KAT : Bu katta; poliklinik ve yatak servisler(1 suit oda, 1 refakatçi odası, 12 tek kişilik oda, 12 çift kişilk oda) ve 6 tane merdiven çekirdeği, 11 adet asansör(Üç adeti medikal asansör olmak üzere) bulunmaktadır.

5. NORMAL KAT : Bu katta; poliklinik ve yatak servisler(1 suit oda, 1 refakatçi odası, 12 tek kişilik oda, 12 çift kişilk oda) ve 6 tane merdiven çekirdeği, 11 adet asansör(Üç adeti medikal asansör olmak üzere) bulunmaktadır.

6. NORMAL KAT : Bu katta; poliklinik ve yatak servisler(1 suit oda, 1 refakatçi odası, 12 tek kişilik oda, 12 çift kişilk oda) ve 6 tane merdiven çekirdeği, 11 adet asansör(Üç adeti medikal asansör olmak üzere) bulunmaktadır.

7. NORMAL KAT : Bu katta; yemekhane, mutfak, ibadethane, kütüphane, seminer salonu, konferans salonu ve 6 tane merdiven çekirdeği, 11 adet asansör(Üç adeti medikal asansör olmak üzere) bulunmaktadır.

Dökümanlar
Diğer Projeler
#NeGüzelsinÇekmeköy

Mobil Uygulamalarımız

Çekmeköy Belediyesi Android Uygulaması Çekmeköy Belediyesi IOS Uygulaması