Strateji Geliştirme Müdürlüğü

Osman ORHAN
Strateji Geliştirme Müdürü

İletişim:
+90 (216) 600 0600

Dahili:
2100

E-posta:
osmanorhan@cekmekoy.bel.tr

Müdürlük E-posta:
stratejigelistirme@cekmekoy.bel.tr

Özgeçmiş

Özgeçmiş

  1975 yılı Adıyaman doğumludur. Orta öğrenimini Adıyaman’da yaptıktan sonra İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden mezun oldu. Yüksek Lisans’ını Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde tamamladı.

   İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde Personel ve Eğitim Daire Başkanlığı, Araştırma Planlama Koordinasyon Daire Başkanlığı, Genel Sekreterlik ve Meclis Başkan Vekilliğinde görev yaptı. Eminönü Belediyesi’nde Bilişim Sistemleri, Kalite Yönetim Sistemi, Strateji Geliştirme, Ar-Ge konularında Başkan Danışmanlığı yaptı. Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nin Bilgi İşlem Daire Başkanlığı yaptı.

  Çekmeköy Belediyesi’nde Özel Kalem Müdürlüğüne atanarak göreve başlayan Orhan beraberine Bilgi İşlem Müdürlüğü görevini de yürüttü. Strateji Geliştirme Müdürü olarak görevine devam etmektedir.

   Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında üyelikleri bulunan Orhan, kamu ve özel sektörde Bilişim Sistemlerinin kurulması ve uygulanması, Stratejik Yönetim ve Planlama, Kurumsal Risk Yönetimi, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyum süreci, Bilgi Güvenliği Yönetim Sisteminin uygulanması ve Uluslararası Arabuluculuk ve Müzakerecilik konularında çalışmalar yapmaktadır.

   Evli ve iki çocuk babası olan Orhan İngilizce bilmektedir.

Strateji Geliştirme Müdürlüğü Organizasyon Şeması

Organizasyon şeması aşağıdaki gibidir. Büyütmek için üzerine tıklayın.

Güncelleme Tarihi : 17 Eylül 2020 Perşembe

Lütfen telefonunuzu dik konuma getirin.