Tarih : 23 Haziran 2020 Salı

TEMİZLİK İŞLERİNE YENİ KADEME BİNASI

Çekmeköy Belediyesi’nin 7 gün 24 saat hizmet veren Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün kademe ve hizmet binası yeni yerinde hizmete açıldı.

Temiz ve sağlıklı Çekmeköy için yıllardır 7 gün 24 saat aralıksız çalışan temizlik işleri ekipleri için yeni kademe ve hizmet binası yapıldı. Ömerli Mahallesi’nde 8 bin metrekarelik alanda kurulan hizmet binası; araçların toplanacağı, bakımının ve temizliğinin yapılacağı, idari ve teknik personelin daha rahat ve hızlı çalışabileceği bir şekilde tasarlandı.

 

 

 

50 aracın park halinde bulunabileceği kademe binasında; personel ofisleri, depo, kapalı araç yıkama ve kurutma alanı, su deposu ve kamelyalar bulunuyor. Ayrıca sahada çalışan personelin iş kıyafetlerini değiştirebilmeleri için dolaplar ve odaların yanı sıra çamaşır makineleri, mescit, şadırvan gibi bölümler de hazırlandı.

 

 

 

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, AK Parti Çekmeköy İlçe Başkanı Salih Kırıcı, meclis üyeleri, muhtarlar ve temizlik işleri personelinin katılımı ile gerçekleşen açılışta Başkan Poyraz şunları söyledi: “Özveri ile çalışan personellerimizin başında sahada hizmet veren mesai arkadaşlarım geliyor. 7 gün 24 saat esasına dayalı çalışan bu arkadaşlarıma tekrar herkesin huzurunda teşekkür etmek istiyorum. Temiz ve sağlıklı bir Çekmeköy için gece gündüz demeden çalışıyorlar, allah hepsinden razı olsun. Çekmeköy’ümüze daha iyi ve daha kaliteli hizmet verebilmek için hazırladığımız bu hizmet binasının ilçemize hayırlı olmasını diliyorum.”

 

 

 

Güncelleme Tarihi : 23 Haziran 2020 Salı

Lütfen telefonunuzu dik konuma getirin.