Aramak İstediğiniz Kelimeyi Girin :
 
x
Seri Nokta Başvuru
Seri Nokta Başvuru Sorgulama

ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ

Haberler ÇEKMEKÖY’E HOŞ GELDİNİZ
ÇEKMEKÖY’E HOŞ GELDİNİZ

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz Çekmeköy’e Hoş Geldiniz ve Çekmeköy’e Hoş Geldin Bebek Projeleri kapsamında Mehmet Akif Mahallesi’nde ziyaretler gerçekleştirdi.

 

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz ilçeye yeni taşınan Işık, Tokgöz, ve Demir ailelerini ziyaret etti. Ailelere ilçe hakkında çeşitli bilgiler veren Başkan Poyraz, beraberinde getirdiği hediye paketini ailelere teslim etti. Hediye paketinin içinde;  Çekmeköy’ün tarihi, coğrafi yapısı, ilçedeki kurum ve kuruluşlara ait iletişim bilgileri, Çekmeköy’ün güncel durumu hakkında bilgi veren Çekmeköy 2023 dergisi,Çekmeköy Çocuk Dergisi, belediye hizmetlerinden nasıl yararlanacaklarına dair bilgiler ,  ev işlerinde ve gündelik hayatta kullanabilecekleri hediyeler  yer alıyor. 

 

Orhan, Sülü ve Aktaş ailelerini de ziyaret eden Başkan Poyraz; aileleri yeni doğan bebekleri için tebrik etti. Evlatlarının vatana millete hayırlı evlat olması temennisini ileten Başkan Poyraz, beraberinde getirdiği yeni doğan paketini ailelere teslim etti. Pakette yeni doğan bebeklerin temel ihtiyaçlarına cevap veren eşyalar bulunuyor.