Aramak İstediğiniz Kelimeyi Girin :
 
x
Seri Nokta Başvuru
Seri Nokta Başvuru Sorgulama

ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ

isDosyalar/2019/01/22/haberler_izhP.jpg
ÇEKMEKÖY SPOR ŞENLİĞİ’NDE 8 BİN ÖĞRENCİ 11 BRANŞTA YARIŞTI

Çekmeköy Belediyesi Spor Şenlikleri kapanış ve ödül töreni büyük bir coşkuya sahne oldu.

 

Çekmeköy Belediyesi'nin, Çekmeköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü iş birliği gerçekleştirdiği spor şenliklerinde bu yıl 8 bin öğrenci 11 branşta birbirleriyle yarıştı. Özden Cengiz Anadolu Lisesi’nin spor salonunda düzenlenen kapanış ve kupa törenine Çekmeköy Kaymakamı Adem Arslan, Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Yazıcı, Çekmeköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Aktaş, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Muhammet Kılıç ve yüzlerce öğrenci katıldı

 

Programa katılan vatandaşları ve öğrencilere Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’ın selamını ileten Başkan Yardımcısı Ömer Yazıcı “ Sevgili gençler spor şenliklerinde dereceye giren ve bu etkinlikte ter döken tüm kardeşlerimi tebrik ediyorum. Organizasyonun gerçekleşmesinde emeği geçen çalışma arkadaşlarımıza ve öğretmenlerimize de teşekkür ediyorum. ” dedi.

 

108 Kupa 2166 Madalyanın sahiplerini bulduğu turnuvalarda öğrenciler Badminton, Voleybol, Basketbol, Futsal, Atletizim, Masa Tenisi, Hentbol, Geleneksel Çocuk Oyunları (seksek,mendil kapmaca, yakan top) ve Fiziksel etkinlikler de ter döktüler.