Tarih : 24 Ağustos 2020 Pazartesi

YAZ SPOR OKULLARINA BAKAN ZİYARETİ

Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Çekmeköy Belediyesi iş birliğiyle Temmuz ayında açılan Yaz Spor Okulları, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu’nu misafir etti.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz ile birlikte Çekmeköy Yaz Spor Okulları’nı ziyaret etti.  Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, gençlere yönelik yapılan ve yapımı devam eden projelerle ilgili bilgi verdi.

 

Bakan Kasapoğlu, Sultançiftliği İlkokulu ve Fatma Talip Kahraman Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde kurulan havuzları ziyaret ederek, öğrencilerle buluştu. Bakan Kasapoğlu daha sonra Taşdelen İMKB Lisesi’ne giderek okul bahçelerine yapılan basketbol sahaları ile ilgili Başkan Poyraz’dan bilgi aldı.

 

 

Yeni etkinlik müjdesi

Basketbol sahalarının incelenmesi sırasında yapılan görüşmelerde Çekmeköylü gençler için Basketbol Turnuvası ile ilgili yeni bir etkinliğin temelleri atıldı. Eylül ayında yapılması planlanan etkinliğin detayları için ekiplere talimat verildi.

 

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz ile birlikte, Şehit Üsteğmen Arif Kalafat Doğa Parkı’nı ziyaret ederek, spor parkurlarını dolaştı ve gençlere kitap hediye etti.

 

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi : 24 Ağustos 2020 Pazartesi

Lütfen telefonunuzu dik konuma getirin.